Oferta pracy

Konstruktor - Inżynier konstruktor

NEXA sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy dynamicznym zespołem profesjonalistów specjalizującym się w obszarach robotyki i automatyki przemysłowej.

Wiedza i szerokie doświadczenie wdrożeniowe pozwalają Nam dostarczać stanowiska zrobotyzowane i linie przemysłowe w najlepszym wykonaniu. Kompleksowo budujemy rozwiązania i systemy z zakresu automatyzacji procesów przemysłowych - od projektu do wdrożenia. Dbamy o to, aby były precyzyjnie dopasowane do potrzeb każdego z naszych Klientów.

W naszej ekipie pracujemy zespołowo - razem tworzymy rozwiązania, które wspólnie rozwijamy i poddajemy szczegółowej weryfikacji, symulacji, ocenie jakości. Wspieramy się wzajemnie i krok po kroku dążymy do perfekcji.

Pracujemy dla najlepszych, razem z nimi tworząc przyszłość. NEXA is Next.
Inżynier konstruktor
Miejsce pracy: Katowice

Kogo szukamy:

Szukamy osoby potrafiącej samodzielnie tworzyć modele konstrukcyjne maszyn
i urządzeń, a także nadzorującej etap wykonania i montażu zaprojektowanych urządzeń.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie koncepcji maszyn i urządzeń
  • Samodzielne projektowanie konstrukcji maszyn i urządzeń / Tworzenie modeli konstrukcyjnych
  • Tworzenie projektów technicznych i opracowywanie rozwiązań technologicznych
  • Opracowywanie nowych oraz modyfikacja istniejących rozwiązań konstrukcyjnych
  • Dobór komponentów systemu w oparciu o obliczenia wytrzymałości konstrukcji, parametrów napędów  itd.
  • Opracowywanie dokumentacji wykonawczej
  • Nadzór na etapem wykonania i montażu
  • Zapewnienie rozwiązań zgodnych z normami i wymaganiami branżowymi
    oraz klienta
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy odpowiedzialnymi za uruchomienie projektowanych urządzeń

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę na czas nieokreślony
  • 1-miesięczny okres rozliczeniowy (nadgodziny płatne co miesiąc)
  • Naukę języka obcego na koszt pracodawcy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Szkolenia wewnętrzne i certyfikowane szkolenia zewnętrzne
  • Pracę z ludźmi z pasją i świetną atmosferę
  • Narzędzia pomagające w rozwoju zawodowym

Wymagania:

  • Doświadczenie w samodzielnym projektowaniu systemów automatyki przemysłowej w zakresie projektowania konstrukcji maszyn i urządzeń
    – minimum 2 lata
  • Praktyczna znajomość przynajmniej jednego z dostępnych na rynku środowisk projektowych CAD
  • Biegła znajomość rysunku technicznego i zasad jego tworzenia
  • Umiejętność opracowywania dokumentacji wykonawczej
  • Umiejętność doboru komponentów systemów automatyki (obliczanie parametrów napędów, wytrzymałości konstrukcji, dobór czujników
    w konsultacji z inżynierem automatykiem)
  • Doświadczenie w prowadzeniu nadzoru nad wykonaniem i montażem konstruowanych urządzeń
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy