Oferta pracy

Konstruktor - Inżynier mechanik

SOLIDEXPERT POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

246

Dąbrówki (pow. łańcucki)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w tworzeniu koncepcji mechanicznej stanowisk zrobotyzowanych i maszyn,

  • Przygotowywanie layoutu stanowisk zrobotyzowanych,

  • Projektowanie maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi normami i dyrektywami,

  • Tworzenie dokumentacji technicznej,

  • Przygotowywanie specyfikacji technicznych do zapytań ofertowych do dostawców,

  • Współpraca z zespołem projektowym (automatycy, monterzy),

  • Kontakty z podwykonawcami,

  • Udział w przeprowadzaniu testów opracowywanych rozwiązań technicznych,

  • Wyjazdy służbowe do siedziby klienta.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunki Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka lub pokrewne,

  • Doświadczenie w zakresie projektowania stanowisk zrobotyzowanych oraz maszyn,

  • Znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa maszyn,

  • Znajomość zasad przygotowania dokumentacji produkcyjnej (tworzenie rysunków technicznych, list BOM),

  • Znajomość oprogramowania CAD (preferowany SOLIDWORKS),

  • Odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego na życie, do prywatnej opieki medycznej oraz do karty benefit),

  • Finansowany przez pracodawcę kurs języka angielskiego i/lub niemieckiego,

  • Przejrzysty system premiowy,

  • Ciekawą pracę, moc nowych wyzwań i możliwość rozwoju.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o sp.k. to najczęściej wybierany partner SOLIDWORKS w Polsce! Istniejemy od 2002 roku, mamy 4 oddziały i blisko 90-osobowy zespół. Jesteśmy dostawcą rozwiązań SOLIDWORKS oraz MICROSOFT w zakresie CAD/CAM/CAE/PDM/ERP. SOLIDEXPERT to grono zaangażowanych i pełnych pasji osób, do których możesz dołączyć również Ty!

Przewiń do profilu firmy