Ta oferta pracy jest nieaktualna od 384 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor - Inżynier projektu

  • Chorzów, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

HATEC PL Spółka z o.o.

Hatec PL Sp z o.o. z siedzibą w Chorzowie (województwo śląskie) powstała w 2011 roku i jest częścią niemieckiej grupy Hatec Group.

Hatec PL oferuje swoim Klientom specjalistyczną wiedzę w zakresie konstrukcji stalowych. Działalność firmy skupia się na zarządzaniu projektami, inżynierii mechanicznej oraz budowie i dostarczaniu sprzętu. Głównymi rynkami działalności Hatec PL są Polska oraz Niemcy.

Swoim klientom Hatec PL oferuje :

  • Zarządzanie projektami w szerokim zakresie konstrukcji stalowych
  • Wykonywanie rysunków i obliczenia z wykorzystaniem oprogramowania CAD (AutoCAD, Inventor)
  • Handel produktami przemysłowymi, w tym m.in.: kompensatory ze stali szlachetnej i elastomeru, węże i systemy przewodów giętkich, elastyczne systemy przewodów rurowych, systemy złączy rurowych.
  • Hatec PL jest elastyczny i może realizować zadania dopasowane do indywidualnych wymagań Klienta

Miejsce pracy: Chorzów
Region: śląskie

Opis stanowiska:

  • wykonywanie rysunków technicznych  i dokumentacji  technicznej dla produkcji
  • adaptacja i przygotowanie dla produkcji  dokumentacji technicznej otrzymanej od klienta
  • opracowywanie planów i harmonogramów realizacji produkcji
  • nadzór i kontrola nad zgodnością realizowanych projektów z wymaganiami jakościowymi klientów i obowiązującymi normami
  • kontrola jakości procesu produkcji, międzyoperacyjna i końcowa
  • przygotowanie dokumentów kontroli jakości
  • sporządzanie ofert dla klientów i prowadzenie dokumentacji  handlowej  w zakresie realizowanych zamówień, kontraktów
  • utrzymywanie kontaktów z klientami w zakresie jakości produkcji i terminowości wykonania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, szczególnie w zakresie budowy maszyn
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcji konstrukcji stalowych i urządzeń przemysłowych
  • praktyczna znajomość i umiejętność pracy w programach AutoCad Inventor,  MS Office
  • znajomość zagadnień w zakresie wykonywania konstrukcji stalowych, urządzeń przemysłowych i            obróbki mechanicznej
  • mile widziane uprawnienia do wykonywania kontroli złączy spawanych VT, PT
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • umiejętność analitycznego myślenia, dobrej organizacji czasu pracy i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków pracowniczych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę, w stabilnej i solidnej firmie
  • pracę głównie z klientami zagranicznymi
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagradzania
  • wsparcie w rozwoju zawodowym  i podnoszeniu kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny).              Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HATEC P Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest HATEC PL Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie przy ul. Katowickiej 47. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.