Logo Pracuj.pl

Konstruktor - Inżynier R&D

Canpol Sp. z o. o.O firmie

Canpol Sp. z o. o.

Graniczna 4

Żabia Wola (pow. grodziski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Inicjacja, konsultowanie i projektowanie nowych rozwiązań technicznych produktów (głównie butelki, akcesoria do karmienia, smoczki uspokajające) oraz oprzyrządowania produkcyjnego w SolidWorks
  • Rozwój techniki i procesów produkcyjnych - głównie wtryskiwanie tworzyw 1K oraz wielokomponentowe, wtrysk z rozdmuchem, zgrzewanie ultradźwiękowe, technologie zdobienia w tym: sitodruk , tampodruk, IML- In-mouldlabelling
  • Analiza i rozwiązywanie problemów technicznych, prototypowanie oraz wdrożenie do produkcji
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i konstrukcja produktów w SolidWorks

Nasze wymagania

  • Otwartość na nowe technologie i optymalizacje
  • Chęć zdobywania wiedzy, rozwoju
  • Zdolność analizy i rozwiązywania problemów natury technicznej
  • Wiedza z zakresu ogólnej mechaniki i materiałów (tworzywa, metale)
  • Znajomość SolidWorks lub innego programu do modelowania, rysunków
  • Umiejętność posługiwania podstawowymi narzędziami pomiarowymi (miernik , suwmiarka, mikrometr)
  • Mile widziana znajomość konstrukcji form wtryskowych oraz przetwórstwa tworzyw
  • Punktualność i obowiązkowość
  • Dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • Realny wpływ na rozwój techniki wytwarzania produktów i osobisty udział we wdrożeniu
  • Po okresie wdrożenia, możliwość pracy hybrydowej
  • Wynagrodzenie na czas - adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet sportowy i medyczny współfinansowany przez pracodawcę
  • Pracę w młodym, sympatycznym i zaangażowanym zespole dla firmy o silnej pozycji rynkowej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

Jako lider polskiego rynku w branży produkcji akcesoriów do karmienia dla dzieci i niemowląt, poszukujemy osoby będącej wsparciem dla rozwoju działu R&D w zakresie konstrukcji produktów oraz opracowania nowych rozwiązań technicznych.

Firma Canpol sp. z.o.o. producent, dystrybutor i eksporter marek CANPOL BABIES i LOVI lider polskiego rynku akcesoriów dla niemowląt, od 30 lat realizujący z pasją misję wspierania szczęśliwego rodzicielstwa.

Konstruktor - Inżynier R&D, Graniczna 4, Żabia Wola (pow. grodziski)