Oferta pracy

Konstruktor / Inżynier

Klient Pracuj.plO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i budowa maszyn oraz konstrukcji mechanicznych.

  • Opracowywanie dokumentacji technicznych.

  • Prowadzenie uzgodnień technicznych i technologicznych z klientem, z działem produkcyjnym oraz z dostawcami.

  • Uczestniczenie w pracach związanych z rozwojem produktów.

  • Pełnienie nadzoru inżynierskiego nad produkcją i uruchomieniami.

  • Wprowadzanie zmian w dokumentacji.

  • Przygotowywanie wycen, kosztorysów.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia inżynierskie.

  • Doświadczenie w konstruowaniu, projektowaniu maszyn.

  • Co najmniej dobra znajomość środowisk CAD 3D.

  • Wiedza ogólna w zakresie mechaniki, podstaw konstrukcji maszyn - poparta praktycznym doświadczeniem.

Mile widziane

  • Kreatywność techniczna.

  • Doświadczenie w pracach produkcyjnych.

  • Komunikatywność i otwartość na niestandardowe rozwiązania.

  • Znajomość zagadnień dot. oznaczenia CE.

  • Znajomość automatyki, pneumatyki, hydrauliki i mechaniki.

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów.

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę u lidera w branży.

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji.

  • Ciekawą pracę przy budowie innowacyjnych maszyn i urządzeń.

  • Udział w pracach badawczo rozwojowych.

  • Dynamiczny rozwój zawodowy.

  • Niekorporacyjną atmosferę pracy.

  • Udział w szkoleniach i kursach.

  • Elastyczny czas pracy i stałe miejsce pracy, bez delegacji.

  • Spotkania integracyjne i bonusy.

Klient Pracuj.pl

Lider branży, działający na rynkach polskim i międzynarodowych, zajmujący się produkcją indywidualizowanych maszyn o wysokim stopniu innowacyjności, do biura konstrukcyjnego, zlokalizowanego w zakładzie produkcyjnym w centralnej części Śląska w rejonie miast Gliwice-Zabrze, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

UWAGA

Proszę podaj informację jak szybko możesz podjąć nową pracę.