Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor / Inżynier sprzedaży

  • Płochocin (pow. warszawski zachodni), Warszawa, Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Graco Sp. z o.o. – producent specjalistycznych pojazdów, wyposażonych w maszyny robocze do przemieszczania ładunków i wykonywania pracy na wysokości, poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

    Płochocin/k. Warszawy, gmina Ożarów Mazowiecki
    ( 15 min. samochodem od węzła Konotopa na S8)

    Zakres obowiązków:

    • samodzielne projektowanie pojazdów i maszyn oraz ich elementów,
    • przygotowanie dokumentacji i technologii produkcji pojazdów i maszyn,
    • przygotowywanie ofert sprzedaży,
    • sprzedaż pojazdów i maszyn,
    • udział w targach branżowych,
    • działania marketingowe.

    Oczekujemy:

    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • silne predyspozycje do projektowania i sprzedaży,
    • bardzo duże zdolności interpersonalne i łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej oraz handlowej,
    • gotowość do podróży służbowych,
    • biegła znajomość języka angielskiego (znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
    • biegła obsługa komputera i znajomość programów komputerowych,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • bardzo ciekawą, samodzielną pracę w zgranym zespole,
    • stabilne warunki zatrudnienia,
    • szkolenia krajowe i zagraniczne,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwości rozwoju zawodowego.
    C.V. , list motywacyjny i zdjęcie prosimy przesłać za pomocą przycisku "Aplikuj na stanowisko".

    Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Graco Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Żurawia 6/12, 00-503 Warszawa) (dalej jako: „Graco”, „Pracodawca” lub „Administrator Danych”), zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Graco danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    CV oraz list motywacyjny wraz z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018, poz. 1000” bądź, jeżeli życzy sobie Pani/Pan abyśmy zachowali Pani/Pana CV w naszej bazie, z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji, a także zgadzam się na przetwarzanie przez Graco Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji na podobne stanowiska, zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018, poz. 1000” prosimy przesłać na adres e-mail: [email protected]

    W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected] Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Dane osobowe przetwarzane są przez Graco na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) i c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1).

    Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. W przypadkach, gdy przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie niezgodne z przepisami prawa o ochronie danych osobowych ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres niezbędny do realizacji tego celu, a jeżeli wyraził/a Pani/Pan zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku od dnia otrzymania aplikacji.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.