Oferta pracy

Konstruktor

Ahead Professionals Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Jastrzębie (pow. brodnicki), kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy jedną z wiodących agencji rekrutacyjnych w Polsce. Wywodzimy się z marki Job Impulse, obecnej na rynku od 2006 roku. Dzięki doświadczonej kadrze każdego dnia znajdujemy pracę specjalistom w kraju i zagranicą - rekrutujemy na stanowiska średniego i wyższego szczebla w obszarach Logistics, Supply Chain, Engineering, IT, Finance, Sales & Marketing. Twój sukces jest w naszych rękach!

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy produkującej komponenty dla branży automotive, z zakładem produkcyjnym w Jastrzębiu koło Brodnicy w województwie kujawsko-pomorskim., poszukujemy obecnie dwóch osób na stanowisko Konstruktora.
Konstruktor

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy;
  • Rozbudowany pakiet socjalny - dodatkowe świadczenia pieniężne, wyjazdy integracyjne, imprezy rodzinne;
  • Możliwości rozwoju w ramach zespołu, poszerzanie zakresu odpowiedzialności.

ZADANIA:

  • Projektowanie maszyn, urządzeń, komponentów konstrukcyjnych;
  • Nadzór nad montażem maszyn - dla chętnych również za granicą;
  • Odpowiedzialność za realizację konkretnego projektu;
  • Dbanie o prawidłowość rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych w powierzonych zadaniach;
  • Systematyczne raportowania postępów w realizacji powierzonych zadań.

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn lub inne pokrewne;
  • Znajomość programów do projektowania - m.in. Solid Works - warunek konieczny;
  • Doświadczenie we współpracy z Klientem w obszarze zagadnień technicznych;
  • Pracownicy chcący brać udział w wyjazdach służbowych do Klientów zagranicznych muszą posługiwać się językiem angielskim lub niemieckim na poziomie min. B2 - dla osób chętnych;
  • Umiejętność pracy zespołowej i indywidualnej;
  • Zaangażowanie, kreatywność, odpowiedzialność.

REKRUTACJA:

  • I etap - rozmowa z Professional Recruitment Partnerem. Informacja zwrotna po max. 7 dniach od rozmowy bez względu na jej wynik.
  • II etap - rozmowa z Kierownikiem Działu wewnętrznie w firmie. Informacja zwrotna po max. 7 dniach od rozmowy bez względu na jej wynik.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy