Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

KUŹNIA JAWOR SA

  • Kuziennicza 4, Jawor
    Jawor, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Kuziennicza 4

Jawor

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i kalkulacja nowych oraz modyfikacja istniejących wyrobów,

  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną,

  • Współpraca przy wdrażaniu nowych projektów,

  • Kontrola i optymalizacja istniejących procesów technologicznych,

  • Analiza zapotrzebowania na maszyny, narzędzia i materiał do procesu technologicznego,

  • Opracowywanie i wprowadzanie list materiałowych i marszrut do systemu klasy MRP/ERP,

  • Określenie standardów jakościowych i czasowych,

  • Tworzenie modeli konstrukcyjnych w środowisku CATIA, Solid Works,

  • Projektowanie oraz konstrukcja narzędzi i przyrządów (wykrojniki, matryce kujące),

  • Tworzenie rysunków i dokumentacji technicznej,

  • Opracowanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych,

  • Analiza problemów konstrukcyjno-technologicznych,

  • Wykonywanie symulacji procesów, np. procesu kucia dla zaprojektowanych narzędzi,

  • Współpraca z działem produkcji przy testowaniu zaprojektowanych narzędzi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane kierunki: automatyka, mechanika),

  • Dobra znajomość rysunku technicznego,

  • Wiedzę z zakresu obsługi programów typu CAD/CAM, Catia, Solid Works, Q-Form,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • Umiejętność sporządzania dokumentacji technologicznej oraz przygotowania modeli,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu biurowego MS Office (szczególnie Excel),

  • Samodzielność i systematyczność w działaniu,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Zdolność analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Kuźnią Jawor

  • Wsparcie w procesie adaptacji

  • Pomoc przy relokacji

  • Premię zależną od Twojego zaangażowania i jakości pracy

  • Współpracę z ekspertami w procesach kuzienniczych

  • Pakiet benefitów, m.in. dofinansowanie do karty Multisport, opieki medycznej, ubezpieczenia na życie oraz Twoich wakacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Kuźnia Jawor od ponad 40 lat cieszy się zaufaniem Klientów, którzy utożsamiają firmę z precyzją, wysoką jakością i doświadczeniem. Specjalizujemy się w kuciu matrycowym i obróbce mechanicznej.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz budową nowych inwestycji, poszukujemy osoby, która nie boi się nowych wyzwań i jest otwarta na naukę nowoczesnych technologii stosowanych w Automotive oraz zakładach produkcyjnych, która dołączy do naszego zespołu jako:

Konstruktor

Przewiń do profilu firmy