Oferta pracy

Konstruktor

Nordic Truck Bodies Sp. z o.o.O firmie

  • Jelcz-Laskowice, Wrocław

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

NORDIC TRUCK BODIES - firma działająca na rynkach skandynawskich pod marką Sörling - Ilsbo (www.sorling-ilsbo.se), która jest częścią szwedzkiego koncernu przemysłowego Inducore. NTB jest producentem naczep, przyczep oraz zabudów do samochodów ciężarowych. W związku z rozwojem poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Konstruktor

Opis stanowiska:

  • Konstruowanie przyczep, naczep oraz zabudów pojazdów ciężarowych
  • Tworzenie nowych oraz doskonalenie istniejących produktów
  • Podnoszenie jakości oraz efektywności kosztowej produktów
  • Zwiększanie innowacyjności produktów
  • Nadzór nad projektem w kolejnych etapach wdrożenia
  • Wsparcie techniczne dla innych działów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - mechanika i budowa maszyn lub pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora
  • Znajomość obsługi przynajmniej jednego z programów CAD: Inventor, SolidWorks, Catia, NX lub pokrewne
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w pracę i dokładność
  • Kreatywność oraz chęć rozwoju
  • Samodzielność przy realizacji projektów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Udział w interesujących projektach - od fazy koncepcyjnej po wdrożenie do produkcji
  • Pracę w młodym i energicznym zespole
  • Pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub angielskim klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy