Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

Armet Bis Sp. z o.o.

Szemudzka 1

Jeleńska Huta (pow. wejherowski)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie dokumentacji technicznej i technologicznej nowego wyrobu

  • wykonywanie technicznych rysunków wykonawczych

  • opracowanie rozwiązań konstrukcyjnych

  • kalkulacja kosztów wytworzenia

  • doradztwo w zakresie technicznym

  • nadzór nad projektem, podsumowanie celów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne, inżynierskie

  • doświadczenie z elementami wyposażenia wnętrz (metal, materiały drewnopochodne, szkło, budowlane)

  • znajomość programów do projektowania modeli 3D

  • doświadczenie w wdrażaniu rozwiązań konstrukcyjno-wnętrzarskich (proponowanie rozwiązań w kilku technologiach)

  • umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność, kreatywność

  • prawo jazdy kat B

  • ogłoszenie skierowane wyłącznie do Kandydatów mieszkających w województwie pomorskim

To oferujemy

  • stabilną pracę w ugruntowanej na rynku firmie

  • przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie w okresie wdrożeniowym

  • możliwość osobistego rozwoju zawodowego

  • dofinansowanie do ubezpieczeń grupowych na życie, karty sportowe

  • nagrody jubileuszowe oraz dofinansowanie do okularów

Firma Armet Bis istnieje na rynku od 1996 roku. Dzięki rozwiniętej skali produkcji opartej o nowoczesne technologie i rozwiązania z powodzeniem wyposażamy przestrzeń biznesową, komercyjną, biurową, hotelową, lokale gastronomiczne oraz stacje benzynowe w meble najwyższej jakości.

Więcej o nas na stronie www.armetbis.pl

Przewiń do profilu firmy

W związku z wprowadzeniem nowego wyrobu na rynek, zatrudnimy osobę do prowadzenia projektu z uwzględnieniem rozwiązań konstrukcyjno-technologicznych