Oferta pracy

Konstruktor/ka Mebli

Concession Europe Sp. z o.o.O firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

CONCESSION to profesjonalna firma stolarska działająca na rynku polskim oraz europejskim od ponad 20 lat. Zajmujemy się produkcją oraz montażem mebli i zabudów meblowych w sektorze biur, hoteli, wnętrz galerii handlowych, kin, kawiarni, restauracji, sklepów, oraz wszelkich powierzchni komercyjnych.

Opis stanowiska:

  • Nadzór technologiczny nad procesem produkcji
  • Opracowywanie technologii i przygotowanie wymaganej dokumentacji technicznej w procesie produkcji mebli
  • Tworzenie zamówień na materiały pod dany projekt
  • Poszukiwanie i opracowywanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Znajomość maszyn CNC w branży meblarskiej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętność czytania oraz tworzenia rysunków technicznych
  • Umiejętność projektowania w programach środowiska CAD, preferowane: IronCAD, AutoCAD
  • Znajomość programów pakietu Office
  • Znajomość materiałów i rozwiązań stosowanych w meblarstwie, dobra wiedza z technik produkcji (obróbki drewna, lakierowania, szkła, tworzyw sztucznych, metalu, materiałów akrylowych)
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Dokładność i dbałość o detale
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Ciekawą pracę przy odpowiedzialnych projektach
  • Ciągły rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę z młodym zespołem
  • Niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Concession Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy