Oferta pracy

Konstruktor

Forglass Sp. z o.o.

  • Pukowca 15, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Pukowca 15

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Konstruowanie urządzeń do transportu materiałów sypkich (przenośniki taśmowe, przenośniki kubełkowe, podajniki (rynny) wibracyjne)

  • Tworzenie oferty produktowej firmy

  • Współudział w uruchomieniu produkcji

  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań, usprawnień, modernizacji

  • Projektowanie linii technologicznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w konstruowaniu urządzeń

  • Wykształcenia wyższego technicznego (mechaniczne lub pokrewne)

  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń oraz konstrukcji spawanych

  • Znajomości CAD i PDM systemów, mile widziana: Autodesk Inventor, Autocad i Vault

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B2 minimum)

  • Wiedza na temat konstruowania urządzeń do transportu materiałów sypkich będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Niekorporacyjną i bardzo przyjazną atmosferę pracy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji kandydata oraz uzyskiwanych wyników pracy

  • Możliwość awansu w ramach struktury firmy

  • Samodzielne stanowisko i ambitne zadania

  • Otwartość na rozwój i wdrażanie nowych inicjatyw biznesowych

  • Praca z najlepszymi ekspertami w swoich dziedzinach

  • Lekcje języka angielskiego z Native Speakerem w godzinach pracy

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Wyjazdy firmowe, imprezy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • Przestronne biuro

  • Nauka języków w pracy

  • Warsztaty integracyjne

“Progress through technology” oznacza, że łączymy ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji szkła z najbardziej zaawansowaną technologią w projektowaniu, inżynierii, produkcji i stawianiu pieców szklarskich oraz zestawiarni dla naszych klientów – producentów wyrobów szklanych, opakowań, float, szkła wodnego oraz włókna szklanego. Firma zatrudnia 250 pracowników, w tym 95 inżynierów.

Przewiń do profilu firmy