Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

Chemar Rurociągi Spółka z o.o.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej,

  • Wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych elementów rurociągowych,

  • Przygotowywanie zestawień materiałowych,

  • Adaptacja dokumentacji do wymagań Klienta.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne i pokrewne), również studenci 4 i 5 roku studiów,

  • Znajomość obsługi programów konstrukcyjnych (projektowych): AutoCAD, Inwentor lub SolidWorks,

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane),

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Znajomość przepisów ASME (mile widziana),

  • Dyscyplina wewnętrzna,

  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy własnej,

  • Zdolności analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę,

  • pracę w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,

  • pakiet świadczeń socjalnych,

  • pakiet medyczny.

CHEMAR RUROCIĄGI SPÓŁKA Z O.O. – wiodący dostawca rurociągów energetycznych na rynki krajowe i zagraniczne.

Przewiń do profilu firmy