Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

NEXUS ENGINEERING EUROPE sp. z o.o.O firmie

  • Kokotów (pow. wielicki), małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Specjalista

Grupa Nexus to globalny dostawca rozwiązań w zakresie technologii grzewczych, produkcji i inżynierii dla przemysłu. Europejski oddział specjalizuje się natomiast w projektowaniu i produkcji zautomatyzowanych i zrobotyzowanych stanowisk roboczych dla firm produkcyjnych. Nexus Engineering Europe świadczy także usługi serwisowe dla japońskich producentów maszyn i obrabiarek CNC. Zapraszamy do naszego zespołu!

Konstruktor

Zadania:

• projektowanie maszyn i urządzeń,

• tworzenie dokumentacji technicznej,

• dbałość o najwyższą jakość realizacji projektów.

Wymagania:

• wykształcenie techniczne,

• znajomość technologii stosowanych w przemyśle,

• dobra znajomość mechaniki i podstaw konstrukcji urządzeń i maszyn,

• dobra znajomość programów do projektowania: SolidWorks,

• umiejętność planowania oraz zarządzania czasem i priorytetami,

• zaangażowanie, kreatywność, chęć ciągłego rozwoju,

• dobra znajomość języka angielskiego,

• prawo jazdy kat.

Oferujemy:

• ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

• atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności.

Ogłoszenie archiwalne