Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

DRACO MACHINERY sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

DRACO MACHINERY sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Fabianowska 131

Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie projektów maszyn, ich części i podzespołów oraz oprzyrządowania,

  • przygotowywanie zleceń produkcyjnych,

  • nadzorowanie etapu produkcyjnego zaprojektowanych urządzeń,

  • wsparcie procesu testowania prototypów oraz końcowych wersji urządzeń,

  • wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w maszynach,

  • współpraca z zespołem oraz wsparcie w realizacji projektów firmowych,

  • przygotowanie dokumentacji techniczno–ruchowej.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu Office, a w szczególności sprawne posługiwanie się programami CAD,

  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego i innego języka obcego,

  • prawo jazdy.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Firmę Draco Machinery,

  • stabilną pracę w pełnym wymiarze etatu,

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-14:30,

  • miłą atmosferę w rodzinnej firmie, która ceni zaangażowanie pracowników.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Firma Draco działa od 1994 roku i jest producentem maszyn m.in.do produkcji rolet, do cięcia i wiercenia w aluminium.

Napędzamy produkcję na 6 kontynentach w ponad 50 krajach.

Tworzymy maszyny od początku do końca na indywidualne zamówienie.

Więcej na stronie: https://www.draco.info.pl/

Wideoprezentacja jednego z naszych ostatnich prototypów:

W związku z ciągle dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko konstruktora.

Przewiń do profilu firmy