Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor konstrukcji stolarki aluminiowej

ALUMITECH SP. Z O.O.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Czytanie i sporządzanie rysunku technicznego, projektowanie konstrukcji aluminiowych do zleceń produkcyjnych,

  • Opracowywanie technologii produkcyjnej w zakresie stolarki aluminiowej,

  • Projektowanie i tworzenie dokumentacji wykonawczej oraz powykonawczej,

  • Komunikacja z klientami dotycząca opracowywanych wycen, zleceń i zamówień,

  • Współpraca z biurami projektowymi oraz inwestorami/zamawiającymi

  • Dobór materiału wykonawczego,

  • Prace inwentaryzacyjne obiektów istniejących, jak i pomiary na budowie,

  • Wsparcie techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań,

  • Sporządzanie ofert, zamówień materiałów, kosztorysów (weryfikacja cen jednostkowych, analiza konkurencyjności oferty, negocjacje branżowe);

  • Ścisła współpraca z działem produkcji oraz wsparcie procesów produkcji,

  • Konstruowanie i projektowanie komponentów/konstrukcji stalowych według zapotrzebowania Klienta,

  • Wykonywanie rysunków 2D w programie AutoCAD,

  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych dla konstrukcji i elementów stalowych zgodne z normami (np. obciążenia wiatrem, wytrzymałość stali, naprężenia, etc.)

  • przestrzeganie założonych budżetów i harmonogramów dla każdej z realizacji;

  • Reprezentowanie Spółki w kontaktach z instytucjami zewnętrznymi w związku z problematyką techniczno-produkcyjną

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • doświadczenie minimum 3 lata

  • Umiejętność wykonywania obliczeń statycznych i materiałowych,

  • doświadczenie w projektowaniu komponentów/ konstrukcji stalowych.

  • znajomość procesu produkcji stolarki aluminiowej, rynku budowlanego i inwestycyjnego

  • bogata wiedza branżowa

  • praktyczna znajomość programów: MS Office (Word, Excel, MS Project), AutoCAD; mbcad, programy na bazie Fikabo - liczokno,

  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu;

  • umiejętność przedmiarowania i wycen;

  • umiejętność pracy w zespole, pod presja czasu, komunikatywność i elastyczności;

  • dyspozycyjność do pracy w delegacjach;

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • atrakcyjne, motywujące warunki zatrudnienia;

  • pracę w zgranym zespole, zmotywowanym na osiąganie celów;

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, komputer i inne);

  • realną możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

specjalizuje się w produkcji stolarki aluminiowej w systemach okienno-drzwiowych, fasadowych oraz przeciwpożarowych, w tym również różnego rodzaju witrynach, zadaszeniach szklanych, drzwiach przesuwnych i harmonijkowych. Swoim zasięgiem obejmujemy teren całego kraju. Nasze produkty znajdują swoje zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej oraz w budownictwie przemysłowym. Nasza doświadczona kadra pracowników pozwala na spełnianie najbardziej wyszukanych potrzeb klientów, a także wspiera klienta doradztwem technicznym na każdym etapie projektu.

Przewiń do profilu firmy