Konstruktor / Koordynator prac montażowych (automatyka przemysłowa)

ELOKON Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Tytoniowa 22, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ELOKON Polska Sp. z o.o.

Tytoniowa 22

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie maszyn lub elementów maszyn – w zakresie mechaniki

  • Projektowanie systemów hydrauliki siłowej oraz pneumatyki – w zakresie realizowanych projektów budowy oraz modernizacji maszyn

  • Dobór podwykonawców/dostawców i bieżąca z nimi współpraca

  • Koordynacja oraz nadzór nad pracami z zakresu mechaniki na obiekcie

  • Przygotowywanie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną

  • Kontrola poprawności wykonania projektu i przygotowanie dokumentacji powykonawczej

  • Współpraca z Klientem na etapie projektu, jego realizacji oraz wdrożenia

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechanika, budowa maszyn, mechatronika

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w tym, w zakresie opracowania koncepcji oraz projektowania

  • Doświadczenie w pracach montażowych

  • Biegłość w posługiwaniu się oprogramowaniem do projektowania typu SolidWorks lub podobnym

  • Bardzo dobra wiedza z zakresu pneumatyki oraz hydrauliki

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Dyspozycyjność do częstych podróży służbowych (ok. 50% czasu pracy)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Umiejętność przeprowadzania analiz wytrzymałości

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej, rozwijające się Firmie

  • Zadaniowy system czasu pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy oraz umiejętności

  • Możliwość poznania zasad działania wielu różnych maszyn i technologii produkcji

  • MultiSport

  • Partnerską atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • elastyczny/zadaniowy system czasu pracy jako wyraz zaufania

  • inwestycja w rozwój (plan szkoleń, ścieżki kariery)

Grupa ELOKON jest pracodawcą, który oferuje zarówno młodszym, jak i doświadczonym osobom możliwość jak najlepszego wykorzystania swoich umiejętności i kwalifikacji

W samym sercu Przemysłu 4.0, ELOKON opracowuje rozwiązania bezpieczeństwa dla przemysłu i jest po to, aby pomóc Ci w osiągnięciu Twojego potencjału: czy chcesz rozpocząć karierę zawodową, połączyć praktyczne szkolenie zawodowe z nauką, czy rozwijać się zawodowo. Elastyczne warunki pracy i przyjazne dla rodziny inicjatywy uzupełniają pakiet dla pracowników ELOKON.

Firma ELOKON Polska specjalizuje się w nowoczesnych technikach bezpieczeństwa maszyn i procesów przemysłowych oraz zaawansowanych technologicznie produktach dla przemysłu, działając na terenie Polski od 1992 roku. Razem z firmą ELOKON Logistics, która opracowuje, sprzedaje i instaluje produkty dla sektora intralogistyki, jest członkiem międzynarodowej grupy ELOKON. Wzajemne powiązanie firm w grupie pozwala na łączenie pozytywnego doświadczenia podczas realizacji projektów nie tylko w Europie, ale również i w innych rejonach świata.

Przewiń do profilu firmy