Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

Container Modul Sp. z o.o.O firmie

5 0006 500 brutto / mies.
  • Koszalin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Container Modul Sp. z o.o. producent nadwozi do samochodów ciężarowych oraz przyczep.

W związku z rozbudową Działu Konstrukcyjno – Technologicznego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konstruktor

Zakres zadań:

  • Realizowanie prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem nowych produktów;
  • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych do istniejących już rozwiązań;
  • Tworzenie propozycji projektu w odpowiedzi na specyfikację techniczną zamówienia;
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej produkcyjnej oraz montażowej;
  • Przygotowywanie zamówień materiałów produkcyjnych, opartych na dokumentacji technicznej;
  • Poszukiwanie rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na zwiększenie efektywności oraz podwyższenie jakości produktów;
  • Konsultacje techniczne i wsparcie dla klienta w zakresie projektowanych konstrukcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn lub kierunki pokrewne);
  • Znajomość zasad rysunku technicznego i podstaw konstrukcji maszyn;
  • Podstawowa znajomość procesów obróbki metali (obróbka skrawaniem, gięcie, cięcie plazmowo-gazowe, spawanie, obróbka strumieniowo-ścierna);
  • Znajomość programów do projektowania - SolidWorks, AutoCAD;
  • Znajomość pakietu Microsoft Office;
  • Umiejętność pracy indywidualnej i grupowej;
  • Umiejętność kompleksowego podejścia do wykonywanych zadań (od fazy projektu do realizacji);
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Istnieje możliwość zatrudnienia studentów ostatniego roku studiów.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się oraz wiodącej w swojej branży firmie o zasięgu międzynarodowym;
  • Umowę o pracę na pełny etat;
  • Nowoczesne i wydajne narzędzia pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej.

Ogłoszenie archiwalne