Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    O Firmie:

    Dostarczamy Świeżą Energię!
    Ułatwiamy mobilność w zdigitalizowanym świecie.
    Dajemy Drugie Życie urządzeniom i dzięki temu nasze produkty przyczyniają się do zmniejszania ilości elektroodpadów.

    Nasza wizja:

    Wraz z rozwojem chcemy brać coraz większy udział w digitalizacji naszego życia i uczestniczyć w rewolucji w magazynowaniu energii i nadchodzącej elektromobilności.
    Tworzymy urządzenia związane z magazynowaniem energii, takie jak baterie do laptopów, power banki, zasilacze UPS, czy ładowarki USB.

    Konstruktor
    Miejsce pracy: Kraków
    Twoje zadania:
    • Projektowanie urządzeń z zakresu elektroniki użytkowej,
    • Tworzenie modeli 3D a także dokumentacji technicznej,
    • Wykonywanie prototypów,
    • Poszukiwanie rozwiązań usprawniających jakość produktu, materiałów, kosztów,

    Wymagania:

    • rok doświadczenia w pracy na stanowisku konstruktora
    • Wykształcenie wyższe techniczne, (mechanika, inżynieria materiałowa, mechatronika lub pokrewne)
    • Umiejętność modelowania 3D
    • Wiedza z zakresu projektowania detali z tworzyw sztucznych formowanych wtryskowo,
    • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
    • Znajomość języka angielskiego,

    Dodatkowe atuty:

    • Znajomość metod wymiarowania GD&T,
    • Umiejętność wykonywania symulacji numerycznych,
    • Wiedza z zakresu konstrukcji form wtryskowych,
    • Doświadczenie związane z drukiem 3D,
    • Kreatywność,

    Co otrzymujesz w zamian?

    • Umowę o pracę (lub kontrakt jeśli wolisz),
    • Pracę w młodym, niewielkim zespole,
    • Świadczenia pozapłacowe – MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,
    • Owocowe wtorki, zniżki na zakupy w naszym sklepie,
    • Super biuro przy ul. Kalwaryjskiej 33 w Krakowie (przystanek Smolki 5 m od biura),
    • Pyszną kawę, strefę relaksu,
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.