Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

BSPL 1 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Na stanowisku konstruktora cenimy sobie przede wszystkim samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów. Konstruktor komunikuje się bezpośrednio z klientem i odpowiada za przygotowanie produktu tak aby w możliwym stopniu odzwierciedlał jego wymagania. W zakres prac konstruktora wchodzi przede wszystkim:

  • realizacja projektów nowych maszyn lub urządzeń pod nadzorem Głównego Konstruktora zgodnie z umowami i wymaganiami jakościowymi klientów z uwzględnieniem troski o minimalizację kosztów,

  • wprowadzanie zmian do istniejących dokumentacji w celu: poprawienia parametrów użytkowych i funkcjonalności, utechnologicznienia konstrukcji i obniżenia kosztów wykonania,

  • opracowywanie dokumentacji na przyrządy i urządzenia niezbędne do wykonywania nowych urządzeń,

  • opracowywanie do urządzeń instrukcji obsługi, katalogów części zamiennych, warunków technicznych wykonywania i odbioru, tablic opisowych, piktogramów itp.,

  • opracowanie i kompletowanie dokumentów dla potrzeb związanych z otrzymywaniem uprawnień, dopuszczeń, certyfikatów itp.,

  • wykonywanie dokumentacji na naprawy modernizacyjne i adaptacyjne zespołów do naprawianych maszyn.

  • przygotowywanie i udział w przeprowadzaniu prób, badań i pomiarów urządzeń na prototypach.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne np. mechanika, budowa maszyn,

  • 3 lata doświadczenia na stanowisku konstruktora,

  • znajomości konstrukcji mechanicznych

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, umiejętności tworzenia dokumentacji technologicznej

  • umiejętność organizowania procesów produkcyjnych

  • znajomość programu Solidworks, NX, Inventor, AutoCad

  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej, oraz komunikację,

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne warunki oparte na umowie o prace ( pierwsze 3 miesiące umowa na okres próbny),

  • motywacyjne wynagrodzenie,

  • samodzielność i zaufanie,

  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

BSPL 1 to przedsiębiorstwo zajmujące się projektowanie, produkcją oraz sprzedażą kompletnych systemów, oraz podzespołów układów chłodzenia dla pojazdów komercyjnych, maszyn budowlanych, kolejnictwa, oraz pojazdów wojskowych.

Firma pracuje przede wszystkim z zagranicznymi kontrahentami, oraz w dużym stopniu z lokalnym przemysłem obronnym.

Młody i energiczny zespół skupia się na nieoczywistym rozwiązywaniu skomplikowanych problemów, oraz zapewnieniu wysokiej jakości produktu na czas.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowo:

Jeżeli chcesz poszerzyć swoje umiejętności, realizować kompletne projekty gdzie odpowiadasz za całość projektu a nie jedynie drobny wycinek to u nas z pewnością rozwiniesz swoje umiejętności.