Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konstruktor

EG EXTENSA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Josepha Conrada 51
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

EG EXTENSA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Josepha Conrada 51

Kraków

Jesteśmy częścią Engineering Group, zrzeszającej wyspecjalizowane firmy inżynierskie. Współpracujemy z firmamy z sektorów przemysłu oraz nauki oferując im usługi z zakresu elektroniki, automatyki i systemów kontrolno-pomiarowych.

Konstruktor

Obowiązki:

  • projektowanie/konstruowanie jednostkowych urządzeń mechanicznych – stacje testująco-montażowe,
  • wykonywanie zmian w istniejących projektach - 3D oraz 2D,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej i list BOM (rysunki wykonawcze i złożeniowe),
  • stała współpraca z innymi działami w firmie: sprzedaż, planowanie, produkcja, logistyka, marketing

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunku mechanicznym,
  • doświadczenie min. 3 lata w firmie o podobnym profilu,
  • umiejętność projektowania w środowisku 3D (Solid Works, lub podobny),
  • znajomość zagadnień związanych z elementami pneumatyki przemysłowej,
  • znajomość zagadnień technologii obróbki skrawaniem i technik wytwarzania,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • pracę w zgranym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • udziału w ciekawych projektach z branży badań i rozwoju,
  • pełny etat z elastycznymi godzinami pracy,
  • wspólne świętowanie sukcesów oraz ważnych wydarzeń firmowych.

Ogłoszenie archiwalne