Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

BametO firmie

  • Kraków, Olkusz, Krakowska 74, Wielka Wieś (pow. krakowski)

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Wspieranie procesów projektowania maszyn i urządzeń, a w szczególności:

- inspekcje i pomiary,

- przygotowywanie koncepcji maszyn, urządzeń, procesów i linii,

- przygotowywanie modeli 3D prototypów,

- przygotowywanie dokumentacji 2D na podstawie istniejących modeli 3D,

- rozwój i modyfikacje istniejących produktów firmy,

- przygotowywanie dokumentacji powykonawczej projektów,

Koordynacja działań wewnętrznych firmy związanych z produkcją zaprojektowanych maszyn,

Koordynacja i przeprowadzanie testów zaprojektowanych rozwiązań,

Kontakt z klientami,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne; preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika (lub pokrewne)

  • Biegła znajomość SolidWorks,

  • 2 lata doświadczenia na stanowisku konstruktora,

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji wykonawczej oraz złożeniowej,

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji powykonawczej (DTR, BOM, katalogi części),

  • Umiejętność analizowania budowy i zasady działania maszyn i urządzeń oraz całych linii technologicznych,

  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność pracy pod presja czasu.

Mile widziane

  • Doświadczenie w projektowaniu precyzyjnych maszyn i urządzeń,

  • Doświadczenie z zakresu sterowania urządzeniami: automatyka, pneumatyka, hydraulika,

  • Doświadczenie w tworzeniu makr SolidWorks (VBA) będzie dodatkowym atutem,

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole,

  • Wynagrodzenie proporcjonalne do zaangażowania i umiejętności,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Kartę Multisport

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport