Logo Pracuj.pl

Konstruktor

FA Krosno S.A.O firmie

FA Krosno S.A.

Generała Leopolda Okulickiego 9

Krosno

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Jeżeli jesteś osobą, która myśli logicznie, chcesz pracować w wymagającym, zaawansowanym technicznie środowisku przemysłowym, jesteś zaangażowany, lubisz pracować z ludźmi, konsekwentnie dążysz do celu i terminowo doprowadzasz sprawy do końca, to może jesteś osobą, której potrzebujemy.

Szukamy osoby z wykształceniem wyższym z zakresu mechaniki, ze zdolnościami analitycznymi, odpowiedzialnej, nastawionej na realizację celów, konsekwentnej w działaniu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• projektowanie i rozwój produktów

• tworzenie dokumentacji 2d i 3d

• przygotowywanie kalkulacji cenowych

• nadzór nad budową prototypów

• realizację i koordynowanie zadań podczas wdrażania nowych projektów

• konsultacje i obsługa klienta w sprawach technicznych

Potrzebujemy osoby, której praca w zespole sprawia przyjemność, która sprawnie skoordynuje jej działania.

Nasze wymagania

• minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej lub minimum 5 lat w branży podobnej

• wykształcenie wyższe techniczne, preferowane mechaniczne

• znajomość zasad tworzenia dokumentacji technicznej

• znajomość systemów CAD 2D i 3D (preferowany SolidWorks, Catia V)

• praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint, Project)

• determinacja i kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich

• konwersacyjna znajomość j. angielskiego umożliwiającą swobodny osobisty kontakt z klientami oraz dostawcami

• umiejętność koordynacji kilku projektów jednocześnie

• odpowiedzialność za swoją pracę i podejmowane decyzje

• komunikatywność

• konsekwencja w działaniu - gotowość do ciągłego uczenia się i doskonalenia

• prawo jazdy kat. B

Preferowana:

• znajomość wymagań IATF 16949

• znajomość metodologii APQP, PPAP, FMEA

• znajomość podstaw statystyki inżynierskiej

• znajomość j. niemieckiego

To oferujemy

  • pracę w sprawnie zarządzanej, nowoczesnej firmie nastawionej na dynamiczny rozwój i osiągnięcie wysokiej produktywności i ugruntowanej pozycji na rynkach światowych
  • pracę w dobrze zorganizowanym, przyjaznym zespole
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach
  • praca wymagająca i twórcza, ale dająca wiele satysfakcji osobom lubiącym koncentrować się na realizowanych zadaniach
  • środowisko pracy, w którym oczekiwania są jasne, a zasługi i rozwój doceniane
  • praca od poniedziałku do piątku z elastycznym czasem rozpoczęcia pracy (pomiędzy godz. 5.55 a 8.55)
  • ubezpieczenie na życie (dla pracownika i członków rodziny)
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • paczki świąteczne dla dzieci
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

FA Krosno jest wiodącym producentem sprężyn gazowych w Europie dla branży motoryzacyjnej. Współpracujemy bezpośrednio z producentami samochodów osobowych, ciężarówek oraz autobusów. Projektujemy unikalne rozwiązania konstrukcyjne w oparciu o specyfikacje i wymagania klientów.

W procesie wytwarzania stosujemy zaawansowane systemy zarządzania przedsiębiorstwem oraz zautomatyzowane procesy technologiczne wszystko po to, by osiągnąć zadowolenie klienta oraz pozycję lidera na rynku europejskim.

FA Krosno S.A. posiada Certyfikat IATF 16949, który jest potwierdzeniem zasad wg jakich zorganizowana i zarządzana jest firma.

Chcielibyśmy poinformować, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Konstruktor, Generała Leopolda Okulickiego 9, Krosno