konstruktor

  • Krzyż Wielkopolski, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 04.01.2019
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 03.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chciałbyś/chciałabyś projektować maszyny i linie produkcyjne? Ta oferta jest dla Ciebie! Nie zwlekaj, aplikuj.

    konstruktor
    Nr ref.: /435/09/2018/NL/35246
    Krzyż Wielkopolski
    oferujemy
    • pracę w młodym zespole w środowisku międzynarodowym
    • możliwość rozwoju oraz zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz korzystania z wiedzy i doświadczeń korporacyjnych
    • komfortowe warunki pracy, dobrą atmosferę oraz atrakcyjne wynagrodzenie!
    zadania
    • projektowanie maszyn i linii produkcyjnych
    • opracowanie dokumentacji konstrukcyjnej 3D, rysunków wykonawczych i złożeniowych 2D w programie Solid Works
    • nadzór nad prowadzonym projektem w całym etapie realizacji: konstrukcja, zamówienie niezbędnych podzespołów, nadzór nad wykonaniem, próby technologiczne i wdrożenie do produkcji seryjnej
    • opracowanie i uaktualnianie dokumentacji techniczno-ruchowej projektowanych maszyn
    • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych przy współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi spółki
    oczekujemy
    • wykształcenia średniego technicznego (preferowane kierunki: Mechanika, Budowa Maszyn)
    • znajomości rysunku technicznego i podstaw konstrukcji maszyn
    • praktycznego podejścia do rozwiązywania problemów
    • samodzielności i zaangażowania w realizację zadań
    • znajomości podstaw języka angielskiego
    • komunikatywności, umiejętności pracy w zespole
    • prawa jazdy kat. B
    • mile widziana znajomość programu Solid Works i praktyka w konstruowaniu maszyn montażowych

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47