Ta oferta pracy jest nieaktualna od 868 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor

  • Łążyn (pow. toruński; gm. Obrowo), kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2015-05-07

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma Cedrus działa już od prawie dekady na rynku lokalnym i ogólnopolskim. Jako pionier w produkcji maszyn do przerobu biomasy wyznaczamy sobie coraz to nowe cele i wyzwania. Jeśli chcesz uczestniczyć w ich realizacji, dołącz do nas. Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Konstruktor
Miejsce pracy: Łążyn (pow. toruński; gm. Obrowo)

Opis stanowiska:

  • realizacja prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem nowych produktów/maszyn
    i urządzeń zarządzanie podległym zespołem
  • optymalizacja i modernizacja istniejących rozwiązań konstrukcyjnych
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej, warsztatowej
  • zbieranie ofert i zamawianie podzespołów, części do projektowanych urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne o kierunku mechanicznym;
  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy w dziale konstrukcyjnym (mile widziane);
  • biegłe posługiwanie się oprogramowaniem AutoCad;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • znajomość programów pakietu MS Office;
  • kreatywność i innowacyjność;
  • skrupulatność oraz terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • prawo jazdy kat. B;
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę
  • rozwój poprzez realizację nowych i prototypowych projektów
  • długofalową współpracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się