Ta oferta pracy jest nieaktualna od 438 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor

  • Lębork, pomorskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Meyn Food Processing Technology BV jest solidnym i zaangażowanym partnerem renomowanych firm przetwórstwa drobiu w ponad 90 krajach na całym świecie. Jesteśmy powszechnie uznawani za nasze zdolności do wspierania naszych klientów w ich ambicji w dążeniu do osiągania większej wydajności i efektywności produkcji.

    Dla naszej lokalizacji w Lęborku, która jest częścią światowego potencjału inżynierii w przemyśle spożywczym poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

    KONSTRUKTOR
    Miejsce pracy: Lębork

    Opis stanowiska:

    • współpraca z zespołem w ramach projektu,
    • projektowanie w środowisku 2D / 3D,
    • opracowywanie dokumentacji produkcyjnej 2D / BOM oraz nadzór autorski,
    • zapewnienie terminowości wykonania zleceń,
    • kontrola postępu realizowanych zadań.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe o profilu technicznym, mile widziany kierunek budowa maszyn,
    • minimum 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku konstruktorskim,
    • znajomość pakietu AutoCad,
    • znajomość dowolnego środowiska 3D,
    • mile widziana znajomość programu Catia oraz Inventor,
    • znajomość języka angielskiego,
    • dobra znajomość rysunku technicznego,
    • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku,
    • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia,
    • możliwość praktycznego wykorzystania swoich umiejętności,
    • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, dofinansowanie nauki etc.),
    • bogaty pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie dojazdów do pracy).

    Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny z dopiskiem „Konstruktor” za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

    Prosimy o zawarcie w dokumentach klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.