Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konstruktor

ChM sp. z o.o.O firmie

ChM sp. z o.o.

3B

Lewickie (pow. białostocki)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie nowych rozwiązań konstrukcyjnych wyrobów medycznych oraz modernizowanie i optymalizacja istniejących, tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej,

  • nadzór nad wykonywaniem prototypów i serii próbnych,

  • planowanie badań prototypów i serii próbnych wyrobów,

  • weryfikacja dokumentacji konstrukcyjnej po wykonaniu prototypów i serii próbnych,

  • wprowadzanie i uaktualnianie danych w komputerowych systemach wspomagania projektowania,

  • pozyskiwanie i aktualizacja wiedzy na temat przepisów prawnych i aktów normatywnych obowiązujących dla projektowanych wyrobów medycznych,

  • opracowywanie dokumentacji technicznej CE dla projektowanych wyrobów,

  • udoskonalanie i optymalizacja i standaryzacja już wprowadzonych wyrobów,

  • współpraca z lekarzami celem uzyskania opinii o projektowanych lub wprowadzonych wyrobach, nowych sposobów leczenia, etc.,

  • prowadzenie obserwacji nowości technicznych w publikacjach i przekazach,

  • prowadzenie współpracy z jednostkami naukowymi w celu pozyskania myśli technicznej,

  • nadzór nad uzyskaniem czystości patentowej projektowanych wyrobów,

  • udział w konferencjach naukowych i wystawach dotyczących wyrobów medycznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe mechaniczne - ukończone ze stopniem magistra inżyniera wyższe studia na wydziale mechanicznym politechniki (preferowane osoby, które na etapie szkoły średniej ukończyły technikum mechaniczne),

  • biegła obsługa programów typu CAD 2D i 3D (SolidWorks, AutoCad),

  • dobra znajomość rysunku technicznego, zagadnień mechaniki technicznej, wytrzymałości materiałów i materiałoznawstwa,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracach konstrukcyjno-wdrożeniowych oraz autorstwo projektów wdrożonych komercyjnie,

  • biegła znajomość pakietu MS Office,

  • znajomość języka angielskiego,

  • kreatywność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem branży;

  • bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do pakietów medycznych, imprezy integracyjne, wycieczki, paczki dla dzieci, karty świąteczne)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Firma ChM sp. z o.o., działająca na rynku międzynarodowym od ponad 35 lat,

znany producent implantów i narzędzi dla ortopedii i traumatologii

poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Konstruktor

Przewiń do profilu firmy

Firma ma siedzibę 6 km od Białegostoku, z dojazdem komunikacją miejską, pierwsza strefa (autobusy dostosowane do godzin pracy)