Logo Pracuj.pl

Konstruktor - Lider projektu w Dziale Badań i Rozwoju

Northstar Poland sp. z o.o.O firmie

  • Trzcianka
    Trzcianka, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie nowych oraz modyfikacja istniejących rozwiązań konstrukcyjnych w projektowaniu i produkcji pieców, kominków i wkładów kominkowych
  • Nadzór nad kolejnymi etapami wdrażania produktu (prototypy, testy laboratoryjne i produkcyjne)
  • Kontakt z dostawcami komponentów w zakresie wdrażania nowych i udoskonalania istniejących produktów
  • Współpracę z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (również studenci kierunków technicznych)
  • Znajomość oprogramowania 3D
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy
  • Kreatywność, samodzielność, komunikatywność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o wysokiej kulturze pracy w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Wsparcie managera i zespołu
  • Możliwość doskonalenia kompetencji językowych
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Northstar Poland sp. z o.o.

Jesteśmy międzynarodową firmą z długoletnią tradycją w produkcji betonowych obudów kominkowych, pieców i wkładów.

W związku z rozwojem, do zespołu w Dziale Obsługi Klienta poszukujemy osoby, która wesprze nas w codziennych zadaniach.

Northstar Poland, zatrudniający średnio około 250 osób, jest częścią Grupy Nibe dającej pracę łącznie około 19 000 pracownikom i mającej obroty w wysokości 2,7 mld euro.

Konstruktor - Lider projektu w Dziale Badań i Rozwoju, Trzcianka