Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

MDH Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie i projektowanie nowych wyrobów medycznych oraz modyfikację istniejących już rozwiązań zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami prawa – dział Ortopedia,

  • opracowanie oraz aktualizacje dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej dla wyrobów medycznych,

  • wybór dostawców i materiałów,

  • standaryzację i optymalizację produkcji,

  • prowadzenie projektów zgodnie z obowiązującymi procedurami Organizacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: wyższe techniczne (preferowane: biomechanika, mechanika i budowa maszyn, inżynieria biomedyczna, itp.),

  • doświadczenie w projektowaniu urządzeń mechanicznych w środowisku SolidWorks lub pokrewnym,

  • znajomości technologii obróbki metali i tworzyw sztucznych,

  • dobra organizacja pracy własnej, precyzja i dbałość o szczegóły,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

Mile widziane

  • doświadczenie w projektowaniu wyrobów medycznych (wyroby klasy I)

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • ubezpieczenie na życie, opieka medyczna

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • przyjazna atmosfera pracy w dynamicznym zespole,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

MDH Sp. z o.o.

MDH Sp. z o.o. producent i dystrybutor wyrobów medycznych,

wchodzący w skład grupy kapitałowej o międzynarodowym zasięgu.

Firma mdh Sp. z o.o. już od ponad 20 lat proponuje rozwiązania medyczne w zakresie ortopedii i rehabilitacji. Zajmuje się również produkcją i sprzedażą obuwia ortopedycznego oraz akcesoriów profilaktycznych.

Inspirują nas Pacjenci i ich potrzeby. W naszej misji zawiera się jakość, design i nowoczesność naszych produktów. Jesteśmy dumni, że możemy pomagać osobom z dysfunkcjami narządów ruchu. Każdego dnia podnosimy jakość życia osób potrzebujących -to przynosi nam ogromną satysfakcję i świadomość, że nasza praca ma sens. Dbamy także o interesy naszych Klientów - profesjonalizm w każdej dziedzinie to kluczowy wyznacznik naszych działań.

Stajemy się niekwestionowanym liderem w zakresie największego udziału w portfelu zakupów towarów i usług przez dealerów w Polsce oraz innowacyjnym twórcą i wiodącym dostawcą wartości w zakresie nieinwazyjnych rozwiązań ortopedyczno-rehabilitacyjnych w Europie centralnej, wschodniej i południowo-wschodniej a przez to istotnym uczestnikiem tego rynku w Europie.

Przewiń do profilu firmy