Oferta pracy

Konstruktor

Cassioli Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Pojezierska 97, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Cassioli Polska Sp. z o.o.

Pojezierska 97

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie kompletnych systemów transportu bliskiego, w tym poszczególnych maszyn i urządzeń oraz wyposażenia dodatkowego linii produkcyjnych;

  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej oraz oceny ryzyka projektowanych maszyn;

  • Realizowanie projektu zgodnie z założonym budżetem i w wyznaczonym terminie;

  • Opracowywanie konstrukcji nowych wyrobów w zgodzie z dyrektywą maszynową oraz odpowiednimi normami bezpieczeństwa.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane kierunki to: mechanika, budowa maszyn, automatyka i robotyka;

  • Umiejętność projektowania układów pneumatycznych;

  • Umiejętność pracy w MS Office;

  • Bardzo dobra znajomość programów AutoCad i Inventor; mile widziana znajomość programu Vault;

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub włoskiego;

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń;

  • Sumienność i samodzielność w wykonywaniu swoich obowiązków;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Pracę dla renomowanych klientów krajowych i zagranicznych;

  • Możliwość realizowania ciekawych projektów;

  • Pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Firma Cassioli to międzynarodowy lider w sektorze automatyzacji produkcji, projektujący i produkujący półautomatyczne lub w pełni zautomatyzowane systemy sterowane przez specjalne oprogramowanie, zdolne do szybkiego wykonywania wszystkich operacji składowania i obsługi towarów. Od produkcji, poprzez montaż, pakowanie i przechowywanie, systemy Cassioli umożliwiają firmom przyspieszenie każdego kroku pracy, co skutkuje uproszczeniem procedur oraz niespotykaną dotychczas oszczędnością czasu i kosztów.

Oprócz pierwotnej siedziby głównej w Torrita di Siena we Włoszech, otwartej w 1943 roku, z biegiem lat Cassioli otworzyło zakłady produkcyjne i biura sprzedaży w różnych częściach świata, aby szybko i skutecznie reagować na potrzeby coraz bardziej międzynarodowej klienteli.

Polska siedziba firmy znajduje się w Łodzi.

Przewiń do profilu firmy