Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

Mazata Sp. z o. o. Sp. k.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Projektowanie/Konstruowanie części maszyn i urządzeń

Projektowanie/Konstruowanie prototypów nowych urządzeń

Sporządzanie dokumentacji technicznej 3D

Detalowanie

Tworzenie dokumentacji wykonawczej i konstrukcyjnej

Inwentaryzacja i pomiary u klientów

Dokonywanie zmian w istniejących projektach

Dbałość o jakość i terminowość wykonywanej pracy

Efektywna współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn lub pokrewne

Doświadczenie w projektowaniu zautomatyzowanych urządzeń produkcyjnych w tym urządzeń transportu bliskiego - 2 lata

Dobra znajomość oprogramowania Solidworks, Solid Edge, CAD, MS Office

Wiedza z materiałoznawstwa oraz technologii wytwarzania (obróbka plastyczna metali, łączenie metali, obróbka skrawaniem, wykończenie powierzchni itp.)

Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

Wiedza w zakresie podstawowych obliczeń wytrzymałościowych

Kreatywność, samodzielność, operatywność i dynamizm w działaniu

Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

Prawo jazdy kat. B,

Znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

Oferujemy:

Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Atrakcyjne wynagrodzenie

Stabilną formę zatrudnienia

Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych technologii

Duże pole do samodzielnego działania

O nas

jest dynamicznie rozwijającą się firmą w obszarze urządzeń i systemów transportu bliskiego. Wieloletnie doświadczenie i wiele zrealizowanych projektów uczyniło nas zaufanym dostawcą i kontrahentem dla wielu przedsiębiorstw w kraju i za granicą.