Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

Hydrog

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Hydrog

Demokratyczna 119

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej w 3D

  • optymalizowanie i modyfikowanie istniejących projektów maszyn drogowych

  • poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku konstruktora

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • znajomość oprogramowania do projektowania (Solid Works, CAD, itd.)

  • przenikliwość i dokładność w powierzonych obowiązkach

  • komunikatywność i analityczne myślenie

To oferujemy

  • atrakcyjne i nowoczesne warunki zatrudnienia

  • rozwój praktycznych kompetencji technicznych

  • pakiety: Multisport, Medicover, ubezpieczenie

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się fabryce maszyn

O nas

HYDROG ZBM Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów, mamy 33-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkowaniu specjalistycznych maszyn do prac drogowych. Budowa maszyn to nasza pasja!