Ta oferta pracy jest nieaktualna od 258 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Cassioli, międzynarodowy lider w sektorze automatyzacji produkcji, w związku z rozwojem w Polsce poszukuje konstruktora

    KONSTRUKTOR

    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    • Projektowanie kompletnych systemów transportu bliskiego, w tym poszczególnych maszyn i urządzeń oraz wyposażenia dodatkowego linii produkcyjnych;
    • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej oraz oceny ryzyka projektowanych maszyn;
    • Realizacja projektu zgodnie z założonym budżetem i w wyznaczonym terminie;
    • Opracowywanie konstrukcji nowych wyrobów w zgodzie z dyrektywą maszynową oraz odpowiednimi normami bezpieczeństwa.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane kierunki to: mechanika, budowa maszyn, automatyka i robotyka;
    • Umiejętnośc projektowania układów pneumatycznych;
    • Umiejętność pracy w MS Office;
    • Bardzo dobra znajomość programów AutoCad i Inventor; mile widziana znajomość programu Vault;
    • Dobra znajomość języka angielskiego lub włoskiego;
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń;
    • Sumienność i samodzielnośc w wykonywaniu swoich obowiązków;

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu;
    • Stabilne warunki zatrudnienia;
    • Ciekawe wyzwania zawodowe przy realizacji projektów dla renomowanych Klientów;
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

    Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV z załączonym oświadczeniem
    o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.