Logo Pracuj.pl

Konstruktor łodzi motorowych

PACAD sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej łodzi motorowych
  • wykonywanie schematów montażowych
  • tworzenie modeli 3D elementów jachtów
  • kontrola i korekta odchyleń powstających w procesie produkcji
  • tworzenie procesów przepływu produktu w cyklu produkcyjnym
  • prowadzenie i nadzór nad próbami technologicznymi

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość programu Rhinoceros 3D
  • znajomość Solidworks i/lub Fusion 360
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek Projektowanie i Budowa Jachtów
  • znajomość konstrukcji jachtu/statku
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B
  • praca jednozmianowa
  • pracodawca zapewnia pomoc przy relokacji
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Konstruktor łodzi motorowych, Olsztyn