Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konstruktor

TRIGGO S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kolejowa 53
    Łomianki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

TRIGGO S.A.

Kolejowa 53

Łomianki

Kim jesteśmy?

Triggo to pojazd elektryczny, którego celem jest zrewolucjonizowanie sposobu poruszania się po zatłoczonych aglomeracjach miejskich. Nasz zespół składa się ze znakomitej jakości specjalistów z zakresu automatyki, robotyki oraz mechaniki, a także grona inwestorów o ugruntowanej pozycji w świecie biznesu. Ciągły rozwój firmy skłania nas do poszerzania naszej kadry. Poszukujemy ludzi na stanowisko: konstruktor. Jeżeli chcesz stać się częścią rewolucji transportu miejskiego, zapraszamy!

Konstruktor

Zadania:

  • Projektowanie podzespołów mechanicznych;
  • Modelowanie i edycja powierzchni swobodnych i analitycznych;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej płaskiej i trójwymiarowej;
  • Nadzór nad wykonaniem wcześniej zaprojektowanych części;
  • Współpraca z innymi działami projektowymi i wykonawczymi;

Wymagania:

  • Znajomość konstrukcji maszyn;
  • Umiejętność modelowania i edycji powierzchni swobodnych i analitycznych;
  • Znajomość zagadnień związanych z produkcją;
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej;
  • Znajomość mechaniki materiałów;
  • Dobra znajomość środowiska Siemens NX;

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie proporcjonalne do zaangażowania i umiejętności zawodowych;
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Elastyczne godziny pracy;

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj. Mile widziany będzie opis dotychczasowej pracy, realizowanych projektów.
Kontakt telefoniczny pod numerem: 880 855 591 lub 22 391 52 96.

Siedziba firmy: Łomianki ul. Kolejowa 53.

Ogłoszenie archiwalne