Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

Kominox Marcin CzerniakO firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, opracowywanie dokumentacji technicznej i konstrukcyjnej oraz instrukcji montażowej

  • Wdrażanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych w ramach prowadzonego projektu

  • Nadzorowanie wykonania prototypu

  • Prace projektowe w zakresie konstruowania wyrobów

  • Merytoryczne wspieranie innych działów

  • Udział w spotkaniach projektowych

  • Bieżące raportowanie postępu prac

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne

  • 2 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość oprogramowania Solid lub innego o podobnym zastosowaniu

  • Umiejętności tworzenia dokumentacji technicznej

  • Znajomość technologii obróbki metalu, tworzyw

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Ciekawe, inspirujące projekty

  • Samodzielne stanowisko

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne