Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konstruktor

Antal Engineering & Operations

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

naszego klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej, działającej w przeszło 20 lokalizacjach na całym świecie.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie mechaniczne i rozwój profesjonalnych przemysłowych systemów, wyświetlania i sterowania (HMI i monitorów), głównie elementy metalowe i plastikowe,

  • Monitorowanie rozwoju produktu od pomysłu koncepcyjnego do gotowości seryjnej,

  • Kontakt z klientami i dostawcami w zakresie projektowania istotnych kwestii technicznych związanych z projektem,

  • Bycie kluczowym partnerem dla zespołu projektowego w odniesieniu do spraw projektowych i konstrukcyjnych,

  • Wsparcie techniczne dla działu produkcji podczas uruchomienia produkcji seryjnej.

Wymagania pracodawcy

  • Ukończone z sukcesem studia wyższe w zakresie mechaniki, inżynierii, inżynierii precyzyjnej lub inżynierii projektowej; porównywalna praktyka będzie również brana pod uwagę,

  • Kilka lat doświadczenia zawodowego w zakresie rozwoju produktu (zespoły, części metalowe i plastikowe) oraz praktyczne doświadczenie w pracy z systemami CAD 3D,

  • Umiejętność planowania i organizacji oraz samodzielność w pracy,

  • Umiejętność współpracy w zespole z dobre umiejętności komunikacyjne,

  • Silne umiejętności analityczne i systematyczne podejście do rozwiązywania problemów,

  • Dobra znajomość języka polskiego i angielskiego (B2),

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego.

Pracodawca oferuje

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Szkolenia oraz rozwój zawodowy,

  • Dobrą atmosferę w pracy,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Dofinansowanie nauki języków.