Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor

  • lubuskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 08.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

    Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy z branży metalowej, od ponad dwudziestu lat specjalizującej się w produkcji maszyn i urządzeń, odpowiedniej osoby na stanowisko:

    Konstruktor
    okolice Szczecina,
    nr ref: KO/05/2019

    Zakres obowiązków:

    • Projektowanie maszyn i urządzeń
    • Opracowywanie dokumentacji technicznej dla potrzeb produkcji
    • Sprawowanie nadzoru autorskiego nad realizowanymi projektami
    • Prowadzenie procesu prototypowania i wdrażania do produkcji nowych wyrobów
    • Poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych
    • Współpraca z Kooperantami i Klientami w ramach realizowanych zleceń
    • Lokalizacja miejsca pracy: 40 km od centrum Szczecina

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń
    • Znajomość programów Solid Works, AutoCAD lub pokrewnych
    • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    • Chęć rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

    Firma oferuje:

    • Stabilną i ciekawą pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie
    • Możliwość poznawania i wdrażania nowych technologii
    • Bardzo dobre warunki socjalne
    • Kontakty zawodowe i realizacja projektów dla renomowanych firm w Europie
    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. KO/05/2019 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez APLIKUJ