Konstruktor / Manager Produktu

Smay

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie urządzeń oraz komponentów w zakresie instalacji wentylacyjnej,

  • opracowywanie pełnej dokumentacji technicznej (modele 3D, rysunki wykonawcze i złożeniowe),

  • poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie wprowadzenia usprawnień jakościowych/kosztowych,

  • współpracę z produkcją i działami odpowiedzialnymi za produkt,

  • współpracę z jednostkami badawczymi w procesach certyfikacyjnych i badawczych,

  • przygotowywanie wizualizacji do celów marketingowych,

  • wsparcie sprzedaży – rola eksperta w zakresie realizowanych konstrukcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (najlepiej mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji)

  • dobra znajomość zagadnień związanych z rysunkiem 3D

  • praktyczna umiejętność projektowania w SolidWorks (lub podobnym)

  • umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej

  • znajomość języka angielskiego (do czytania/rozumienia dokumentacji technicznej)

  • kreatywność i innowacyjność.

Mile widziane

  • znajomość branży wentylacyjnej (mile widziane, ale nie konieczne!)

  • doświadczenie na stanowisku konstruktora lub pokrewnym związanym z projektowaniem i/lub produkcją urządzeń

  • świadectwo ukończenia kursów SolidWorks: Zaawansowane części, Zaawansowane modelowanie złożeń, Arkusze blach, Rysunki (mile widziane, ale nie konieczne!)

  • samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz umiejętność realizacji zadań pod presją czasu,

  • komunikatywność oraz otwartość na ludzi,

  • prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie, w doświadczonym zespole konstruktorskim

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w firmie, która stawia na zespół oraz świetną atmosferę,

  • komfortowe i najnowocześniejsze biuro pod Krakowem (Podłęże k. Niepołomic),

  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. pakiet sportowy, kurs języka angielskiego, ubezpieczenie grupowe),

  • możliwość dojazdu do pracy firmowym autobusem,

  • szkolenia oraz możliwości szerokiego rozwoju,

  • niezbędne narzędzia do realizacji zadań,

  • codzienne wsparcie specjalistów,

  • pracę w każdy piątek do 13:30.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • strefa relaksu

  • jeden krótszy dzień pracy

  • darmowy kurs języka angielskiego

  • dojazd do pracy SMAYobusem

Indywidualna ścieżka kariery w SMAY

  • Każde CV traktujemy w pełni indywidualnie. W zależności od Twojego doświadczenia zawodowego, możemy zaproponować kilka ścieżek rozwojowych.

  • Dla osób bez dużego doświadczenia zawodowego jako Konstruktor: możemy zaproponować Ci zadania z zakresu projektowania urządzeń w obszarze wentylacji oraz systemów przeciwpożarowych. U nas zdobędziesz realne doświadczenie w pracy w programie SolidWorks.

  • Dla osób z większym doświadczeniem zawodowym jako Konstruktor: czekają na Ciebie zaawansowane projekty z zakresu nowych produktów w obszarze wentylacji oraz ochrony przeciwpożarowej. Możesz zostać naszym Managerem Produktu kierującym zespołem Konstruktorów. W codziennej pracy będziesz odpowiedzialny za generowanie i wdrażanie pomysłów dotyczących nowych rozwiązań oraz realnie wpływać na budowanie naszej marki produktowej SMAY. Będziesz również prowadzić szkolenia oraz monitorować rynek.