Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor Maszyn

EDR PROJEKT RYDZEWSKI DOMINIK

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie maszyn do linii produkcyjnych.

  • Sporządzanie dokumentacji technicznej.

  • Dbanie, o zgodność dokumentacji ze standardami klienta.

  • Dbanie, o jakość i planowość wykonywanej pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane Mechanika i Budowa Maszyn

  • Min. 5 lat doświadczenia w projektowaniu maszyn.

  • Umiejętność doboru podzespołów maszyn, napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych, prowadnic, łożysk itp.

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej (Zasady wymiarowania, tolerancji, spawania itd.)

  • Wiedza z zakresu obliczeń inżynierskich.

  • Perfekcyjna znajomość programu Solidworks – WARUNEK KONIECZNY.

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia dużej wiedzy i doświadczenia zawodowego.

  • Pracę przy międzynarodowych projektach.

  • Elastyczne godziny pracy, oraz praca zdalna.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę albo samozatrudnienie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wydajnością i efektami pracy.

O nas

Biuro Konstrukcyjne biorące udział w międzynarodowych projektach

oferujące usługi profesjonalnego projektowania maszyn dla przemysłu

poszukuje pracownika na stanowisko konstruktora maszyn.