Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor maszyn

Unison Sp. z o.o.O firmie

6 00010 000 brutto / mies.
  • Przemysłowa 25
    Cieplewo (pow. gdański), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Unison Sp. z o.o.

Przemysłowa 25

Cieplewo (pow. gdański)

UNISON – lider w produkcji automatów  i robotów lakierniczych

przeznaczonych dla firm z branży producentów frontów meblowych, stolarki drzwiowej, elementów meblowych, automotive i tworzyw sztucznych.

Specjalizujemy się w produkcji maszyny do lakierowania materiałami ciekłymi, suszenia oraz utwardzania materiałów lakierniczych.

Zadania:

  • Wykonywanie projektów maszyn i urządzeń;
  • Tworzenie płaskiej dokumentacji technicznej;
  • Przygotowywanie zestawień produkcyjnych;
  • Aktywny udział przy tworzeniu koncepcji nowych produktów i rozwiązań;
  • Udoskonalanie aktualnych produktów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu maszyn i tworzeniu dokumentacji technicznej;
  • Samodzielność w działaniu oraz kreatywność w poszukiwaniu i opracowywaniu nowych rozwiązań;
  • Chęć rozwoju, sumienność i zaangażowanie w pracę;
  • Znajomość oprogramowania Autodesk Inventor i Autodesk Vault.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Dostęp do najnowszych i bardzo zaawansowanych technicznie rozwiązań w zakresie projektowania oraz ich realizacji;
  • Narzędzia wymagane do wykonania powierzonych zadań;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w ciekawych, zaawansowanych projektach;

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne