Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor maszyn

Unison Sp. z o.o.O firmie

  • Przemysłowa 25
    Cieplewo (pow. gdański), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Unison Sp. z o.o.

Przemysłowa 25

Cieplewo (pow. gdański)

Unison Sp. z o.o.  jest firmą produkującą maszyny do lakierowania materiałami ciekłymi.

Nasze produkty przeznaczone są dla wielu branż produkcyjnych i usługowych, w tym

stolarsko-meblarskiej, automotive, przetwórstwa tworzyw sztucznych. W związku z rozwojem firmy

poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie projektów maszyn i urządzeń
  • Tworzenie płaskiej dokumentacji technicznej
  • Przygotowywanie zestawień produkcyjnych
  • Wsparcie biura produkcji w bieżących zadaniach
  • Tworzenie dokumentacji DTR
  • Aktywny udział przy tworzeniu koncepcji nowych produktów
  • Udoskonalanie aktualnych produktów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w projektowaniu maszyn i tworzeniu dokumentacji technicznej
  • Chęć rozwoju, sumienność i zaangażowanie w pracę
  • Znajomość oprogramowania do tworzenia modeli 3D (preferowany Autodesk Inventor)

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Narzędzia wymagane do wykonania powierzonych zadań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w ciekawych, zaawansowanych projektach

Ogłoszenie archiwalne