Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor maszyn

DD Tech J. Dolny Spółka Jawna

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie maszyn, stanowisk montażowych i narzędzi

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Nadzór nad realizowanymi projektami

  • Udział w procesie ustalania koncepcji maszyn i stanowisk montażowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku Mechanika i Budowa Maszyn

  • Doświadczenie w projektowaniu maszyn lub narzędzi

  • Znajomość obsługi SolidWorks

  • Wiedza z zakresu materiałów konstrukcyjnych i obróbki mechanicznej

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Otwartość na nowe wyzwania

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Nastawienia na pracę zespołową

To oferujemy

  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia

  • Pracę w oparciu o najnowsze technologie w budowie maszyn

  • Różnorodność zadań

  • Pracę w zgranym zespole

  • Pakiet medyczny

O nas

Firma DD Tech sp.j. jest dostawcą linii i stanowisk montażowych do realizacji automatycznych i ręcznych procesów produkcyjnych.

Naszym celem jest wykreowanie marki DD Tech jako synonimu wysokiej jakości usług w oczach naszych Klientów oraz całego rynku. Podstawą tego jest całkowite spełnienie wymagań stawianych przed nami, jako dostawcami maszyn w takiej postaci, w jakiej zostały zdefiniowane i zaakceptowane przez naszych Klientów przy jednoczesnym dbaniu o kwestie związane z ochroną środowiska naturalnego.