Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor maszyn i linii produkcyjnych

IMI-POLSKA sp. z o.o. (Grupa AIUT)

umowa o pracę
5 0009 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00011 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Magazynowa 5

Bieżanów-Prokocim

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie nowoczesnych linii produkcyjnych oraz maszyn pod zamówienie klienta

  • Udział w audytach bezpieczeństwa maszyn oraz linii produkcyjnych

  • Współpraca z klientem

  • Sporządzanie BOM

  • Przygotowanie DTR

  • Nadzór autorski przy wdrożeniu

Nasze wymagania

  • Czy chętnie się rozwijasz i lubisz poszerzać horyzonty?

  • Czy wierzysz w swoje możliwości i podejmujesz chętnie wyzwania?

  • Czy akceptujesz odpowiedzialność za powierzone zadania i umiesz pracować pod presją czasu?

  • Czy jesteś graczem zespołowym i lubisz pomagać innym?

  • Czy chciałbyś mieć wpływ na rozwój organizacji i sposób jej pracy?

  • Czy szukasz małych usprawnień w swoim codziennym działaniu?

  • Czy lubisz czuć satysfakcję z tego co robisz?

  • A ponadto masz wykształcenie wyższe techniczne, preferowana Mechanika i Budowa Maszyn, automatyka i robotyka, mechatronika i pokrewne,

  • Jesteś pasjonatem mechaniki

  • Znasz jeden z programów CAD – PTC Creo, SolidWorks

  • Posiadasz wiedzę z zakresu Dyrektywy Maszynowej oraz norm zharmonizowanych

  • W dodatku nie boisz się pobrudzić:)

To oferujemy

  • Klarowną ścieżkę kariery i rozwoju,

  • Szkolenie z PTC CREO, SOLIDWORKS

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

  • Możliwość poszerzenia wiedzy,

  • Premia za efekty w pracy oraz za dokształcanie się,

  • Dobrą kawę i wspierającą atmosferę :)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • system premiowy

IMI-POLSKA Sp. z o.o. jest firmą działającą w branży inżynierii przemysłowej. Tworzymy, projektujemy, a następnie wykonujemy urządzenia oraz linie produkcyjne dla przemysłu.

Spółka wchodzi w skład grupy AIUT największego polskiego integratora automatyki przemysłowej z filiami na całym świecie.

Projektujemy i dostarczamy zaawansowane rozwiązania dla przemysłu w oparciu o rozbudowaną strategię bezpieczeństwa. Jesteśmy częścią Grupy AIUT, największego polskiego integratora automatyki przemysłowej.

Poznaj nasze wartości:

1 - Ciągłe doskonalenie i rozwój

2 - Pozytywne nastawienie

3 - Odpowiedzialność

4 - Duch pracy zespołowej

5 - Innowacyjność przy zachowaniu standardów

6 - Satysfakcja z pracy

Przewiń do profilu firmy