Oferta pracy

Konstruktor maszyn i urządzeń

DPM Sp. z o.o.O firmie

  • Chorzów, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Naszym Klientem jest renomowany dostawca maszyn i urządzeń gastronomicznych. W związku z rozwojem spółki poszukujemy osobę na stanowisko:

Osoba zatrudniona na wskazanym stanowisku będzie częścią Działu Produkcji, Badań i Rozwoju firmy Weindich. Odpowiedzialna będzie m.in. za tworzenie dedykowanych rozwiązań, które usprawniają procesy oraz podnoszą wydajność i efektywność linii technologicznych w zakładach przetwórstwa mięsnego i spożywczego.

Zadania realizowane na stanowisku:

  • konstruowanie maszyn i urządzeń do przemysłu mięsnego i gastronomii,
  • konstruowanie linii technologicznych oraz konstrukcji pomocniczych,
  • wprowadzanie zmian w istniejących projektach, maszynach i urządzeniach,
  • sporządzanie dokumentacji i specyfikacji projektów zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami,
  • stała współpraca z klientami/odbiorcami produktów polegająca na wspólnym poszukiwaniu efektywnych rozwiązań oraz analizowaniu końcowego produktu,
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie,
  • podejmowanie działań mających na celu obniżanie kosztów oraz ciągłą poprawę jakości produktów oferowanych przez Spółkę.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana budowa maszyn lub pokrewne),
  • min. 2 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość Solid Works, MS Office,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego, pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej,
  • samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy,
  • gotowość do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji, kreatywność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o gruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę / pełny etat),
  • możliwość realizowania atrakcyjnych projektów w Dziale Badawczo – Rozwojowym,
  • możliwość  rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży,
  • konkurencyjne wynagrodzenie.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Ogłoszenie archiwalne