Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor maszyn i urządzeń gastronomicznych

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Instanco Sp. z o.o.

    Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją urządzeń gastronomicznych. Nasze produkty regularnie dostarczamy zarówno do klientów w Polsce jak i po za granice kraju.

    Więcej o nas znajdziesz pod linkiem

    www.instanco.com

    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

    Zakres obowiązków

    • projektowanie urządzeń gastronomicznych,
    • tworzenie innowacyjnych koncepcji i rozwiązań konstrukcyjnych,
    • nadzór autorski nad pracami wykonawczymi,
    • współpraca z zespołem projektowym i sprzedażowym,
    • wsparcie dla Klientów przy doborze rozwiązań

    Wymagania

    • minimum 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • praktyczna wiedza w dziedzinie projektowania i konstrukcji maszyn
    • wykształcenia wyższego technicznego z obszaru: mechaniki i budowy maszyn,
      automatyki i robotyki lub mechatroniki,
    • biegłej obsługi narzędzi CAD - AutoCad lub SolidWorks
    • bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego
    • znajomości zagadnień związanych ze sterowaniem maszyn i urządzeń
      obróbką metalu i mechaniką maszyn, systemami montażu,
    • zdolności analitycznych, samodyscypliny, skrupulatności
    • inicjatywy twórczej, umiejętności samodzielnego myślenia, organizacji pracy oraz podejmowania decyzji,
    • zdolności manualnych, obsługi narzędzi warsztatowych,
    • znajomości języka angielskiego
    • umiejętności pracy w zespole oraz efektywnej komunikacji,

    Oferujemy

    • Wynagrodzenie podstwowe od 5000 do 10 000 zł brutto w zalezności od doświadczenia
    • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
    • Udział w ciekawych projektach
    • Możliwość realizacji własnych pomysłów
    • Szkolenia
    • Przyjazną atmosferę
    • Przejrzysty system pracy
    • Możliwość rozwoju i awansu
    • Atrakcyjne wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.