Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor Maszyn i Urządzeń

Productivity Future Vision

  • Rzeszów, podkarpackie

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

PFV to dynamiczna firma działająca w branży spożywczej. Główne kierunki działalności to produkcja maszyn i kompletnych linii produkcyjnych oraz serwis prewencyjny. W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Konstruowanie nowych i modyfikacja istniejących produktów;
  • Projektowanie w programie Inventor, Solidworks, AutoCAD;
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji produkcyjnej i technicznej;
  • Tworzenie koncepcji rozwiązań indywidualnych;
  • Wdrożenie i nadzór nowych projektów;
  • Wsparcie dla działu produkcji;
  • Współpraca z podwykonawcami i klientami;
  • Przygotowywanie kosztorysów;
  • Zamawianie i koordynacja usług i komponentów;
  • Analizowanie ryzyka w obszarze bezpieczeństwa i obsługi maszyn;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika i budowa maszyn, Automatyka i robotyka, pokrewne);
  • Bardzo dobra znajomość konstrukcji maszyn;
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Inventor 3D, SolidWorks;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Zdolność do pracy pod presją czasu;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Kreatywność;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjny system premiowy;
  • Interesujące wyzwania zawodowe i bardzo ciekawą pracę;
  • Rozwój zawodowy i możliwość szkoleń;
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne