Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor Maszyn i Urządzeń

FABRIT sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa zlecenie
7 00012 730 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 00012 730 netto (+ VAT) / mies.
  • Białostocka 22, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Białostocka 22

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy samodzielnego i doświadczonego konstruktora do opracowywania modeli 3D i dokumentacji technicznej w SolidWorks. Projekty zmieniają się bardzo dynamicznie - od pełnych linii technologicznych czy maszyn po niewielkie urządzenia przenoszące, obudowy lub pojedyncze części.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programu SolidWorks - obowiązkowo moduł części blaszanych, konstrukcji spawanych, modelowania bryłowego, znajomość PDM mile widziana

  • Bardzo dobra znajomość technik wytwarzania, a w szczególności fabrykacji stali tj. cięcie i gięcie blach, toczenie, frezowanie, spawanie konstrukcji z rur i profili

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego - czytania i tworzenia

  • Min. 8 letnie doświadczenie w samodzielnym projektowaniu linii technologicznych lub maszyn z zastosowaniem elementów pneumatycznych i hydraulicznych.

  • Pomysłowość, kreatywność i 'Can do attitude'

  • Ukończone studia wyższe inżynierskie na kierunku związanym z budową maszyn/inżynierii produkcji

  • Znajomość języka angielskiego i tworzenia dokumentacji technicznej w tym języku

To oferujemy

  • Pracę w niewielkim i młodym zespole, z bardzo przyjazną atmosferą pracy

  • Ciekawą pracę ze zmieniającymi się dynamicznie projektami, dzięki czemu praca jest bardzo rozwojowa i satysfakcjonująca

  • Wynagrodzenie w wysokości od 5000zł do 9000zł netto (w zależności od umiejętności), które będzie rosło wraz ze stażem pracy

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakt B2B - wedle preferencji

  • Elastyczne godziny pracy

  • Miejsce pracy: Warszawa, ul Białostocka 22

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z Listem Motywacyjnym

  • W CV prosimy zawrzeć informację o dostępności (okres wypowiedzenia u obecnego pracodawcy) oraz oczekiwane wynagrodzenie netto.

O nas

Fabrit to Biuro Konstrukcyjne oferujące kompleksowe wsparcie w zakresie realizacji projektów technicznych - od projektu po produkcję.

Specjalizujemy się w:

Projektowaniu linii technologicznych, maszyn i urządzeń

Sporządzaniu Dokumentacji Technicznej (wykonawczej, złożeniowej, instrukcji) wizualizacji, planów i layoutów

Zlecamy produkcję i montujemy prototypy.

Jesteśmy zespołem doświadczonych inżynierów-konstruktorów z obszerną wiedzą na temat technik wytwarzania (cięcie laserem, gięcie blach i profili, frezowanie, toczenie itp.), stosowania elementów hydrauliki siłowej oraz pneumatyki.

Po więcej szczegółów zapraszamy na www.fabrit.pl