Ta oferta pracy jest nieaktualna od 120 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor maszyn i urządzeń

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WIKA Polska jest jednym z największych przedsiębiorstw Grupy WIKA, światowego lidera w produkcji urządzeń do pomiaru ciśnienia, temperatury i poziomu. Lata doświadczeń oraz wdrażanie i ciągły rozwój nowoczesnych technologii pozwoliły nam na zyskanie pozycji niekwestionowanego lidera w branży. Pomaga nam w tym również stałe podnoszenie poziomu kompetencji i wiedzy naszych pracowników. Jeżeli chcesz zmierzyć się z wyzwaniami i wykorzystać swoją szansę rozwoju – Aplikuj do WIKA!

    Obecnie do WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą WIKA Polska
    • pakiet benefitów (Pakiet Medyczny, przedświąteczne świadczenia finansowe, dofinansowanie do kolonii dla dzieci, imprezy integracyjne, dofinansowanie do aktywności sportowej i kulturalnej)
    • możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych, specjalistycznych i językowych

    Główne zadania:

    • konstrukcja nowych oraz modyfikacja istniejących maszyn, urządzeń
    • narzędzi do produkcji ciśnieniomierzy
    • konstrukcja narzędzi skrawających
    • prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej (3D oraz 2D)
    • odpowiedzialność za powierzone projekty
    • ścisła współpraca z narzędziownią oraz innymi komórkami wewnątrz organizacji

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn)
    • doświadczenie w pracy w podobnym obszarze (projektowanie, konstrukcja maszyn i urządzeń)
    • wiedza w dziedzinie technologii, konstrukcji i eksploatacji maszyn
    • umiejętność projektowania: SolidWorks, AutoCad oraz Creo będzie dodatkowym atutem
    • znajomość rysunku technicznego, procesów obróbczych
    • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    • podstawowa znajomość pakietu MS Office
    • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dobre przyswajanie wiedzy

    Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie, klikając w przycisk APLIKUJ