Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor Maszyn

MW Automatyka s.c.

Stanisława Moniuszki 6

Pustelnik

Marki

Twój zakres obowiązków

  • Udział w tworzeniu koncepcji mechanicznej

  • Projektowanie konstrukcji maszyn, urządzeń, stanowisk kontrolno – pomiarowych oraz oprzyrządowania produkcyjnego

  • Nadzór nad montażem oraz uruchomieniem

  • Ścisła współpraca z Działem Automatyki oraz Produkcją

  • Kontakt z klientem na wszystkich etapach projektu

  • Przygotowywanie dokumentacji projektu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Mechatronika, Mechanika i Budowa maszyn)

  • Min. 3 letnie doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku

  • Biegła znajomość oprogramowania CAD (preferowany PTC Creo)

  • Dobra znajomość norm zharmonizowanych z dyrektywą maszynową 2006/42/WE będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobra komunikacja w języku angielskim

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • Udział w ambitnych projektach z różnych dziedzin przemysłu zapewniających rozwój zawodowy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Świetną atmosferę pracy

O nas

Od 2012 roku działamy na rynku automatyki przemysłowej, świadcząc usługi związane z projektowaniem i budową maszyn, linii produkcyjnych, stanowisk kontrolno-pomiarowych oraz narzędzi produkcyjnych. Nasi kluczowi Klienci to wiodące firmy z branży Automotive.

Odwiedź nas na www.mwautomatyka.pl